Zwroty i reklamacje

Zwroty

Jeśli jesteś klientem lub osobą fizyczną, dla której umowa zawarta z nami jest bezpośrednio związana z Twoją działalnością gospodarczą, ale nie ma charakteru zawodowego, to masz prawo do odstąpienia od umowy na odległość. Aby to zrobić, musisz złożyć nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy, na przykład poprzez e-mail na adres: zamowienia@pudelkaonline.pl. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy, licząc od momentu objęcia towaru w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią (z wyjątkiem przewoźnika). W przypadku umowy obejmującej wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach, termin zaczyna się od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub części. Aby zachować termin, wystarczy wysłać oświadczenie przed jego upływem. Zwróć towar do nas niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Zwrot płatności dokonanych przez Ciebie zostanie zrealizowany zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie sklepu. Jeśli nie zaproponowaliśmy, że sami odbierzemy od Ciebie towar, możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do momentu otrzymania towaru z powrotem. Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Ci m.in. w odniesieniu do umowy na towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według Twojej specyfikacji (np. z nadrukowanym Twoim logo) lub służący do zaspokojenia Twoich zindywidualizowanych potrzeb, na towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mający krótki termin przydatności do użycia, na towar dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeśli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu oraz na nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeśli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Zwroty towaru można dokonać tylko jeśli towar nie jest używany lub uszkodzony. Zwrotu należy dokonać w oryginalnym opakowaniu. Więcej informacji na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w Regulaminie sklepu.

Adres na który należy wysłać zwracany towar:
Stacato
ul. Przewoska 30
05-400 Otwock

Reklamacje

Jeśli jesteś klientem lub osobą fizyczną poniższe informacje są dla Ciebie. Jeśli nie jesteś takim klientem, zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem naszego sklepu, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące reklamacji.
Jeśli zawarta z Tobą umowa zostanie niewłaściwie zrealizowana, masz prawo złożyć reklamację. Najlepiej skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu e-mail: zamowienia@pudelkaonline.pl.
Zgodnie z przepisami ustawy o prawach konsumenta, ponosimy odpowiedzialność za brak zgodności towaru z umową, który występował w chwili dostarczenia towaru i został ujawniony w ciągu dwóch lat od momentu dostawy.
W przypadku stwierdzenia braku zgodności towaru z umową, masz prawo do żądania – wymiany towaru lub naprawy towaru. W niektórych przypadkach możesz także skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny.
Szczegóły w tym zakresie znajdziesz w naszym Regulaminie sklepu.

X