Wysyłka i dostawa

Wysyłka

Po złożeniu zamówienia

Po złożeniu zamówienia przystępujemy do działania. Sprawdzamy poszczególne pozycje i jeśli wszystkie zamówione towary posiadamy na stanie magazynowym przystępujemy do kompletowania zlecenia. Jeśli któregoś z zamówionych towarów nie ma na stanie magazynowym zaczynamy proces produkcji. Produkcja pojedynczych sztuk trwa zazwyczaj do 2 dni roboczych. W przypadku większych serii proces ten może ulec wydłużeniu. W przypadku jeśli czas produkcji wynosi powyżej 7 dni roboczych kontaktujemy się z Tobą w celu poinformowania o dłuższym czasie realizacji zlecenia.

Kompletowanie i pakowanie

Kompletowanie i pakowanie zajmuje zwykle parę godzin. W przypadku zamówienia różnych typów pudełek czas kompletowania i pakowania może ulec wydłużeniu maksymalnie do 24 godzin.

Wysyłka

Po skompletowaniu i zapakowaniu towaru następuje wygenerowanie listu przewozowego a następnie przekazanie kurierowi. Od tego momentu za czas dostarczenia przesyłki odpowiada już firma kurierska. Zwykle czas ten wynosi 1-2 dni robocze.

Dostawa

Dostawy realizujemy za pośrednictwem dwóch firm kurierskich: DPD oraz Inpost. Mniejsze pudełka nadajemy również za pośrednictwem Paczkomatów Inpost.

X